VÕTA OMA SAUN JA TÜNN KAASA!
Ootame osalema saunade ja kümblustünnide omanikke, hüvitame 30€ ning saunapuud on meie kulul. Võid tulla ka renditud sauna ja/või kümblustünniga.

ANSAMBEL VANAVIISI on tegutsenud alates 1986. aastast. Vanaviisi repertuaar koosneb valdavalt ansambli asutaja Gunnar Kriigi surematutest hittidest nagu Oma maa, Viimsi valss, Nõnda on saare peal hea jpt. KLIKI JA KUULA.
TULE MÜÜ SAUNAKAUPA!

Saunakauba ala asub kõige magusamas kohas - saunatänaval. Saunalaadal on kohamaks soodsam, kui ÖÖBazaari  müüjatel. Saunalaadale saad registreeruda

SIIN

VÕIMALUS NAUTIDA HEAD FILMI KASVÕI KÜMBLUSTÜNNIST!
"Suvitajad" (TREILER) on ehedat kirge ja nakatavat nalja täis suvine komöödia. Ühtlasi on tegemist austusavaldusega  kultuskomöödiale "Siin me oleme".


17.00 Saunade ja kümblustünnide                     kogunemine rongkäiguks
17.30 Rongkäik
18.00 Saunalaada ja ÖÖBazaari avamine
19.00  Ansambel Vanaviisi kontsert
00.00 Tünnikino "Suvitajad"

Lisaks saunafestivalile toimub koostöös  samal ajal Pedeli ääres ÖÖBazaar. See on suurejooneline tasuta üritus, mis pakub unustamatut kogemust kõigile külastajatele nii Eestist, Lätist kui ka kaugemalt. LISAINFO

LÜHIDALT FESTIVALIST...

Festival SAUNATÄNAV 23 algab vägeva motoriseeritud rongkäiguga, mis saab alguse Valgamaa Kutseõppekeskuse juurest kell 17.30. Rongkäik kulgeb läbi Valga linna (Pikk tänav -  Jaama puiestee - Vabaduse tänav - Kesk tänav). Kohe pärast seda pannakse festivali alale jõudes ahjud küdema ja täidetakse kümblustünnid veega. Kell 18:00 avatakse laadaplats ning alguse saab ka ÖÖBazaar.

Atmosfääri muudab hubaseks meeleolukas kontsert ning heale festivalile omane tünnikino. Film ja kontsert on tasuta, kuid kui soovid oma filmielamusele vürtsi lisada, siis on võimalik kino vaadata kümblustünnist omaniku poolt määratud hinna eest. Saunameistrid lubasid hoida hinnad taskukohased.

Festivali alal on võimalus riiete vahetamiseks ja hoiustamiseks. Kohapeal on võimalik soetada/rentida endale ka saunalina. Turvalisuse tagamiseks on kohal rannavalve ja turvamehed. Kogu sündmust juhib õhtujuht, kes hoiab meeleolu üleval ja korraldab erinevaid tegevusi. Peo lõpp on orienteeruvalt 02.00.

Kui oled 5.augustil Valka tulemas, siis leiad siin tegevust juba alates kella 12.00-st. Siis avatakse kodukohvikud (LISAINFO).Festivali korraldab MTÜ SAUNAMINISTEERIUM.Saunatänav 23 festivali toetajad: